Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2)Технически детайли Съкратено Описание:U Fiber Single-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet - 1000Base-BiDi (pack of 2) Стандарт на конектора:mini-GBIC LAN архитектура:Fibre Channel Gigabit Ethernet Тип пакет:С опак...
48,16 лв.

Код: 21942
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G UbiquitiТехнически детайли Съкратено Описание:U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Стандарт на конектора:LC Connector Дизайн на приемо-предавателното устройство:Dual-Port Максимално разстояние:300 m Тип пакет:OEM Скорост на пренос на данни:10 Gbps Optical Wave Length:850 nm Гаранционни продукти ...
82,66 лв.

Код: 21941
Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 kmТехнически детайли Партиден номер:MGBLX1 Номер на модела:MGBLX1 Уебстраница: ...
324,65 лв.

Код: 18059
Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP TransceiverТехнически детайли Партиден номер:MGBLH1 Номер на модела:MGBLH1 Уебстраница: ...
414,65 лв.

Код: 18058
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional

Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optionalТехнически детайли Партиден номер:C2960X-STACK= Номер на модела:Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional ...
1 589,06 лв.

Код: 18057
1 - 5 от 5 продукта (1 стр.)

Комуникационни модули