REPOTEC MOD-MGSX550D Industrial 1.25Gbps SFP Optical Transceiver

REPOTEC MOD-MGSX550D Industrial 1.25Gbps SFP Optical Transceiver

Compliant with Gigabit Interface Converter SpecificationCompliant with IEEE 802.3z Gigabit Ethernet StandardCompliant with Fiber Channel StandardSCA-2 Host ConnectorSinglemode or Multimode Duplex LC ConnectorDifferential PECL inputs and outputsSingle power supply 3.3V and 5VTTL Signal detect indicatorHot PluggableClass 1 laser product complies with...
26,16 лв.

Код: 4140
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modul

Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modulePlug-in moduleGigabit EthernetТехнически детайли Съкратено Описание:U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet (pack of 2)SFP (mini-GBIC) transceiver modulePlug-in moduleGigabit Ethernet С...
39,72 лв.

Код: 36028
U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G Ubiquiti

U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack UF-MM-10G UbiquitiТехнически детайли Съкратено Описание:U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack Стандарт на конектора:LC Connector Дизайн на приемо-предавателното устройство:Dual-Port Максимално разстояние:300 m Тип пакет:OEM Скорост на пренос на данни:10 Gbps Optical Wave Length:850 nm Гаранционни продукти ...
89,52 лв.

Код: 21941
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METERТехнически детайли Network Cable Type:Direct attach cable Technology:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Length:1 m Connector:SFP+ Connector (Second End):SFP+ ...
127,92 лв.

Код: 24492
RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45

RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45

RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45Технически детайли Съкратено Описание:RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45 Мин. работна околна температура:0 В°C LAN архитектура:1000Base-T 10GBase-T Максимално разстояние:100 m Макс. работна околна температура:70 В°C Тип пакет:С опаковка Форм фактор:Module Гаранционни продукти - по...
151,32 лв.

Код: 36029
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 MeterТехнически детайли Network Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Technology:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Features:Latching connectors Length:3 m Connector:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU...
170,16 лв.

Код: 24491
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER

CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER...
172,80 лв.

Код: 42224
CISCO 10GBASE SFP + modules

CISCO 10GBASE SFP + modules

CISCO 10GBASE SFP + modulesТехнически детайли Network Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Technology:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):24 Features:Latching connectors Length:5 m Connector:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU-T G.975...
190,80 лв.

Код: 24585
ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

Up to 1.25Gb/s data linksHot-pluggable SFP footprint1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitterDuplex LC connectorUp to 10km on 9/125µm Single-mode FiberMetal enclosure, for lower EMISingle 3.3V power supply This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreeme...
212,28 лв.

Код: 18752
Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 km

Модул CISCO MGBLX1 1000BASE-LX SFP transceiver, for single-mode fiber, 1310 nm wavelength, support up to 10 kmТехнически детайли Партиден номер:MGBLX1 Номер на модела:MGBLX1 Уебстраница: ...
329,88 лв.

Код: 18059
CISCO SFP-10G-AOC3M= Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 3 meter

CISCO SFP-10G-AOC3M= Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 3 meter

CISCO SFP-10G-AOC3M= Cisco 10GBASE Active Optical SFP+ Cable 3 meterТехнически детайли Network Cable Type:Direct attach cable - SFF-8431 Features:Active cable (signal regeneration) Length:3 m Connector:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:UL, RoHS, Laser Class 1, ELV, IEC 60825-1, GR-20-CORE, ITU-T G.709 Service & Support:90 days w...
360,96 лв.

Код: 24497
Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Модул CISCO MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP TransceiverТехнически детайли Партиден номер:MGBLH1 Номер на модела:MGBLH1 Уебстраница: ...
430,32 лв.

Код: 18058
1 - 12 от 24 продукта (2 стр.)

Комуникационни модули