Пасивно POE захранващо устройство MikroTik RBGPOE,PoE, 28 V

Пасивно POE захранващо устройство MikroTik RBGPOE,PoE, 28 V

Mikrotik RBGPOE. Тип на Ethernet интерфейса: Гигабитов етернет, Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN: 10,100,1000 Мбит/с. Волтаж на Ethernet (PoE): 48 V, Входящ ток: 2 A.Технически детайли Мрежов интерфейс:RJ-45 Гнездо за ел. уреди:Не Стандарти:Не Захранване:28 V ...
11,60 лв.

Код: 25966
Гигабитов етернет MikroTik RBGPOE,10,100,1000 Мбит/с, 48 V, 2 A

Гигабитов етернет MikroTik RBGPOE,10,100,1000 Мбит/с, 48 V, 2 A

Mikrotik RBGPOE. Тип на Ethernet интерфейса: Гигабитов етернет, Скорости на трансфер на данни по Etnernet LAN: 10,100,1000 Мбит/с. Волтаж на Ethernet (PoE): 48 V, Входящ ток: 2 A.Технически детайли Мрежов интерфейс:1x 100/1000Mbps RJ-45 Power Line трансфер:1000 Mbps Гнездо за ел. уреди:Не Стандарти:Не Захранване:48V / 2A ...
15,92 лв.

Код: 25967
Powerline TP-Link TL-PA4010 Kit, 600Mbps

Powerline TP-Link TL-PA4010 Kit, 600Mbps

Powerline 600 Starter Kit, 1 Port TL-PA4010 KIT     1 Port, 100Mbps   HomePlug AV standard compliant, providing data transmission over electrical wires for HD video streaming Miniature design, smaller than most powerline adapters at the market, ble...
67,26 лв.

Код: 22599
Powerline адаптер Tenda PH3

Powerline адаптер Tenda PH3

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 LAN 1000 Mbps
  • 71,41 лв.

    Код: 7943
    Powerline адаптер Tenda PA6

    Powerline адаптер Tenda PA6

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    2 x RJ45 LAN 1000 Mbps
  • Безжични режими:
    Wi-Fi 300Mbps
  • Антена:
    2 x Extender 2.5 dBi antenna
  • 76,02 лв.

    Код: 4024
    D-Link DHP‑601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов стартов пакет

    D-Link DHP‑601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов стартов пакет

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 Gigabit Ethernet LAN
  • 96,50 лв.

    Код: 8434
    Комплект PowerLine адаптери EDIMAX HP-6101ACK 600Mbps, Ethernet и гнездо за ел.уреди

    Комплект PowerLine адаптери EDIMAX HP-6101ACK 600Mbps, Ethernet и гнездо за ел.уреди

    Plug-and-Play, не се изисква конфигурация или софтуер. Лесно разширява Ethernet връзка за минути.- Осигурява стабилен и високоскоростен трансфер на данни, идеален за приложения с интензивна честотна лента като 3D / HD видео стрийминг и онлайн игри.- Спестява разходи с разширяване на мрежите чрез съществуващата ел. инсталация без допълнително гроз...
    105,46 лв.

    Код: 16122
    Powerline адаптер Tenda PH6

    Powerline адаптер Tenda PH6

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 LAN 1000 Mbps
  • 110,45 лв.

    Код: 7944
    D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов електрически транзитен комплект

    D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов електрически транзитен комплект

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 Gigabit Ethernet LAN
  • 122,33 лв.

    Код: 8435
    ZyXEL PLA5405V2 1300Mbps Powerline Gigabit Ethernet адаптер, 128-bit AEC

    ZyXEL PLA5405V2 1300Mbps Powerline Gigabit Ethernet адаптер, 128-bit AEC

    ZyXEL PLA5405V2 1300Mbps Powerline Gigabit Ethernet адаптер, 128-bit AEC Standard Compliant with HomePlug AV2 IEEE 1901 and HomePlug AV standard Powerline Data Rate Transmit: up to 1300 Mbps* Receive: up to 1300 Mbps* Access Methods CSMA/CA channel-access schemes HomePlug Modulation OFDM Symbol Modulation QAM 4096/1024/256/...
    137,34 лв.

    Код: 16034
    ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

    ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10 - SFP-LX-10

    Up to 1.25Gb/s data linksHot-pluggable SFP footprint1310nm Fabry-Perot (FP) laser transmitterDuplex LC connectorUp to 10km on 9/125µm Single-mode FiberMetal enclosure, for lower EMISingle 3.3V power supply This 1000Base-LX Small Form Factor Pluggable (SFP) transceiver module is compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreeme...
    166,86 лв.

    Код: 18752
    EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

    EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

    Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm 1000Mbps SFP 1310nm Single mode: 10kmГаранция: 24 месец(а)...
    197,57 лв.

    Код: 18750
    1 - 12 от 14 продукта (2 стр.)

    Powerline адаптери