Свързващ кабел MikroTik Q+DA0001, QSFP+ 40G, 1м.

Свързващ кабел MikroTik Q+DA0001, QSFP+ 40G, 1м.

Дължина на кабела:  1  Конектор 1:  QSFP+  Конектор 2:  QSFP+  Тип конектор:  Мъжки  Цвят на кабела:  Черен  Ethernet interface type:  40 Gigabit Ethernet  Скорост на трансфер на данни:  40Технически детайли Мрежов интерфейс:QSFP+ Power Line трансфер:40 Gbps Гнездо за ел. уреди:Не Ст...
54,68 лв.

Код: 34829
Powerline адаптер Tenda PH3

Powerline адаптер Tenda PH3

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 LAN 1000 Mbps
  • 73,00 лв.

    Код: 7943
    D-Link DHP‑601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов стартов пакет

    D-Link DHP‑601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов стартов пакет

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 Gigabit Ethernet LAN
  • 103,88 лв.

    Код: 8434
    Powerline адаптер Tenda PH6

    Powerline адаптер Tenda PH6

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 LAN 1000 Mbps
  • 114,14 лв.

    Код: 7944
    D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов електрически транзитен комплект

    D-Link DHP-P601AV PowerLine AV2 1000 HD гигабитов електрически транзитен комплект

  • Скорост на трансфер:
    1000 Mbps Gigabit
  • Портове:
    1 x RJ45 Gigabit Ethernet LAN
  • 128,82 лв.

    Код: 8435
    EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

    EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

    Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm 1000Mbps SFP 1310nm Single mode: 10kmГаранция: 24 месец(а)...
    195,37 лв.

    Код: 18750
    1 - 6 от 6 продукта (1 стр.)

    Powerline адаптери